Warto Wiedzieć

PRZELEWAMY KREW DLA NIEPODLEGŁEJ

W sobotę 16 czerwca br. Urząd Miejski w Sędziszowie Małopolskim i Jednostka Strzelecka 2051 organizuje akcję krwiodawstwa “PRZELEWAMY KREW DLA NIEPODLEGŁEJ”. Rejestracja osób chętnych do oddania krwi rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 13:00. Akcja odbędzie się przed sędziszowskim ratuszem.

WYSTARTUJ W BIEGU SĘDZISZA. PRZEWIDZIANO NAGRODY PIENIĘŻNE

21 czerwca na stadionie przy ul. Sportowej w Sędziszowie Młp. odbędzie się XIV Bieg Sędzisza. Do wygrania również nagrody pieniężne. Zapisy w dniu biegu od 16:00. Szczegóły na plakacie.

PARTNERZY DINO TOP FESTIWAL 2018

ZBLIŻA SIĘ DINO TOP FESTIWAL 2018 | Druga edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 22-24 czerwca 2018r. w Sędziszowie Małopolskim. Organizatorami festiwalu są: Polskie Radio Rzeszów, rzeszowski oddział TVP, Gmina Sędziszów Małopolski i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim. Partnerzy: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie i Starostwo Powiatowe w Ropczycach

Telewizja Sędziszów najszybsza w przekazywaniu informacji

Profil Telewizji Sędziszów Małopolski na Facebooku cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców gminy Sędziszów Małopolski, ale nie tylko. Licznik polubień strony każdego dnia pokazuje coraz więcej, z czego bardzo się ciszymy. Na fanpage’u najszybciej jak to możliwe publikujemy fotorelacje, filmiki i zapowiedzi wydarzeń.