Warto Wiedzieć

PARTNER DINO TOP FESTIVAL 2019

Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej-Maryla Rodowicz-wystąpi już w najbliższy weekend na Dino Top Festiwal 2019 w Sędziszowie Małopolskim. Festiwal potrwa 2 dni-w piątek 31 maja i w sobotę 1 czerwca. Oprócz Maryli Rodowicz usłyszymy także Jacka Kawalca z piosenkami Joe Cockera i Roksanę Węgiel. Powiat Ropczycko-Sędziszowski jest partnerem wydarzenia. Strona internetowa partnera wydarzenia: […]

PODKARPACKIE PRZESTRZEŃ OTWARTA NA KULTURĘ

Za  filharmonię, za festiwale muzyczne, za wybitnych muzyków, za spotkania teatralne… A Ty, za co polubisz Podkarpackie? Obserwuj profil @Podkarpackie i odkrywaj z nami najbardziej niezwykły region w Polsce.

Aplikacja BLISKO

Wiadomości z życia naszej gminy, informacje dotyczące wydarzeń kulturalnych i sportowych, z zakresu pomocy społecznej czy opłat za śmieci, a także ostrzeżenia o groźnych zjawiskach atmosferycznych, utrudnieniach na drogach, przerwy w dostawie prądu. Czyli wszystko, co ważne dla mieszkańców naszej gminy. Wystarczy pobrać aplikację BLISKO, by otrzymywać wiadomości zawierające te informacje.

Telewizja Sędziszów najszybsza w przekazywaniu informacji

Profil Telewizji Sędziszów Małopolski na Facebooku cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców gminy Sędziszów Małopolski, ale nie tylko. Licznik polubień strony każdego dnia pokazuje coraz więcej, z czego bardzo się ciszymy. Na fanpage’u najszybciej jak to możliwe publikujemy fotorelacje, filmiki i zapowiedzi wydarzeń.