Warto Wiedzieć

SENIORZY BĘDĄ MOGLI ZNOWU POTAŃCOWAĆ

Jutro kolejna potańcówka dla seniorów. Miejscem zabawy jest sala lustrzana Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Małopolskim. Bilet 10 zł.

KINO PLENEROWE. FILM: “MOJE WAKACJE Z RUDYM”

W najbliższy piątek kolejne kino plenerowe na stadionie miejskim. Seans rozpocznie się o godz. 20:30. Zaplanowano film: “Moje wakacje z Rudym”. Wstęp wolny.

PARTNER DINO TOP FESTIVAL 2019

Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej-Maryla Rodowicz-wystąpi już w najbliższy weekend na Dino Top Festiwal 2019 w Sędziszowie Małopolskim. Festiwal potrwa 2 dni-w piątek 31 maja i w sobotę 1 czerwca. Oprócz Maryli Rodowicz usłyszymy także Jacka Kawalca z piosenkami Joe Cockera i Roksanę Węgiel. Powiat Ropczycko-Sędziszowski jest partnerem wydarzenia. Strona internetowa partnera wydarzenia: […]

PODKARPACKIE PRZESTRZEŃ OTWARTA NA KULTURĘ

Za  filharmonię, za festiwale muzyczne, za wybitnych muzyków, za spotkania teatralne… A Ty, za co polubisz Podkarpackie? Obserwuj profil @Podkarpackie i odkrywaj z nami najbardziej niezwykły region w Polsce.

Aplikacja BLISKO

Wiadomości z życia naszej gminy, informacje dotyczące wydarzeń kulturalnych i sportowych, z zakresu pomocy społecznej czy opłat za śmieci, a także ostrzeżenia o groźnych zjawiskach atmosferycznych, utrudnieniach na drogach, przerwy w dostawie prądu. Czyli wszystko, co ważne dla mieszkańców naszej gminy. Wystarczy pobrać aplikację BLISKO, by otrzymywać wiadomości zawierające te informacje.