Opis Filmu
Przy dworcu PKP w Będziemyślu powstaje parking na 50 miejsc. Inwestycja jest już na zaawansowanym etapie prac. Na placu budowy zorganizowano konferencję prasową, podczas której przedstawiono szczegóły przedsięwzięcia, jego historię oraz znaczenie dla mieszkańców regionu. Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim, Jerzy Baran – mieszkaniec Będziemyśla i osoba zaangażowana w projekt – przypomniał, że starania o budowę parkingu trwają od 2021 roku.
